Kwiatowa Dolina dekoracje kwiatowe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2190/149166315201466900.jpg
Wrocław 53-535, woj. dolnośląskie
Grabskiego
tel.: 886 818 250
http://www.kwiatowadolina.com
kwiatowadolina@op.pl
Kwiatowa Dolina dekoracje kwiatowe - Wrocław

NIEZAPOMNIANE DEKORACJE KWIATOWE

Oferujemy kompleksowe usługi florystyczne na każdą, nawet najmniejszą okazję. Nasze zaangażowanie, doświadczenie i pasja gwarantują, że efekt zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Tworzone przez nas kompozycje i aranżacje są jedyne w swoim rodzaju i dzieki nim te chwile dla których powstały, będą wyjątkowe i niezapomniane.

PANNO MŁODA!

Spraw sobie Elegancki bukiecik doskonale Zgrany z twoją suknią ślubną. Będzie wyjątkowy i finezyjny. Doda ci niezwykłego uroku, oprócz urody którą niewątpliwie posiadasz. Zamów to z kwiatów uwite cudeńko, a nie pożałujesz. Pamiętaj, że wiązanka ślubna jest jednym z najważniejszych akcentów w tym szczególnym dniu.

Oczywiście nie pomijamy tu Pana Młodego, który u Twojego boku stanie z najpiękniejszą butonierką zgraną z Twoją wiązanką.

Dekorujemy również najpiękniej jak potrafimy drogę do ołtarza. Będziecie stąpać po zielonym dywanie usłanym kwiatami a kościelne ławy owiniemy błękitnym szalem otulając je kwiatami.

ZDOBIMY STOŁY WESELNE

Stołu nic tak nie ozdobi jak pięknie ułożony kwiat. Ponadto ukwiecimy Auto, które zawiezie was do domu Bożego. Gwarantujemy duży smak i kulturę.

OPRAWA UROCZYSTOŚCI

Przygotujemy oprawę florystyczną uroczystości takich jak urodziny, bankiety, zaręczyny, rocznice ślubu, chrzciny, komunie. Nasze kwieciste kompozycje i aranżacje wprowadzą wyjątkowy i niezapomniany klimat.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1758

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top