Kwiaciarnia Maranta

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1200/149166313509124800.jpg
Radom , woj. mazowieckie
Jana Pawła II
tel.: 48 366 48 55
http://brak
kwiaciarniaradom@o2.pl
Kwiaciarnia Maranta - Radom

Maranta w pełni profesjonalna kwiaciarnia istnieje na rynku już od kilkunastu lat lat. Korzystając z najnowszych trendów, pragniemy zaoferować Państwu w pełnym zakresie usługi florystyczne oraz dekoracyjne. Od początku powstania staraliśmy się uzyskać odpowiednią renomę, jesteśmy znaną i sprawdzoną na rynku kwiaciarnią.

Poprzez dobór najlepszej jakości materiału florystycznego i wprowadzania nowych trendów zaspokajamy gusta najbardziej wybrednych klientów. Nasza praca opiera się na długoletniej praktyce, inwencji twórczej oraz ambicjach zawodowych. Gwarantujemy profesjonalną realizację zamówień, którą dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów oraz wysokich wymagań rynku.

Proponujemy Państwu duży wybór kwiatów oraz szeroki wachlarz usług, z których korzystają klienci indywidualni a także firmy i instytucje. Wykonujemy wiązanki ślubne oraz kompleksowe dekoracje samochodów, kościołów, sal weselnych itp. Dostarczamy również kwiaty w każde miejsce w Polsce i na Świecie. Stale powiększana oferta zapewnia świeżość spojrzenia i oryginalność rozwiązań.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3375

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top