Kwiaciarnia Gladiola

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3701/149166318070729000.png
Suwałki 16-400, woj. podlaskie
Patli 10
tel.: 791 729 133 lub 87 567 54 51
http://gladiola.pl
kwiaciarnia@gladiola.pl
Kwiaciarnia Gladiola - Suwałki

Kwiaciarnia Gladiola

GLADIOLA istnieje na rynku od 15 lat. Od tamtej pory cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie które, pozwoliło nam poznać Państwa wymagania i oczekiwania w stosunku do oferowanych przez nas usług. Wykonujemy bukiety i kompozycje kwiatowe zgodnie z najnowszymi trendami we florystyce.
Przedstawiając Państwu naszą ofertę, mamy nadzieję, że zakupione u nas kwiaty będą stanowić źródło radości dla obdarowywanych.
Oferujemy i dostarczamy każdego rodzaju kwiaty na terenie miasta Suwałki i okolic.

Kwiaciarnia Gladiola oferuje pełen wachlarz usług florystycznych związanych z jednym z najważniejszych chwil w zyciu jakim jest ślub. Bukiety zawsze wykonujemy z żywych kwiatów, tradycyjnie są to róże w różnych odcieniach czerwieni, różu oraz bieli. Oferujemy także kompleksowe dekoracje samochodów ślubnych, sal weselnych oraz kościołów.

Bukiety ślubne

Planujesz ślub? Pewnie przeglądałaś już setki wiązanek ślubnych? Nic dziwnego. Wiązanki ślubne stanowią nieodłączną część, każdej uroczystości ślubnej i stroju Panny Młodej, zawsze wykonane są z żywych kwiatów, tradycyjnie są to róże w różnych odcieniach czerwieni, różu oraz bieli.

Wiązanki ślubne i butonierki stanowią podstawę naszej oferty. Wykonujemy eleganckie klasyczne lub nowoczesne kompozycje ślubne, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie przy stałym kontakcie z klientem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1556

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 21.05.2020, ocena: 5
Super kwiaciarnia! Polecam!
Top