Kwiaciarnia Chojnaccy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/428/149166312738415300.jpg
Opole 45-358, woj. opolskie
Cmentarna
tel.: 77 420 17 49
http://www.kwiaciarniaopole.pl
zamowienia@kwiaciarniaopole.pl
Kwiaciarnia Chojnaccy - Opole

Kwiaciarnia Chojnaccy - kwiaty na każdą okazję oferuje kwiaty cięte, doniczkowe, na imieniny i urodziny, do biura, bukiety okolicznościowe, kompozycje kwiatowe, bukiety ślubne, bukieciki komunijne, kwiaty jako dekorację kościoła, samochodu, sali weselnej, stroiki i dekoracje świąteczne oraz pełną gamę florystyki pogrzebowej w tym wieńce, wiązanki, dekorację urn i trumien oraz wiązanki kondolencyjne. Starając się spełnić Państwa wymagania stale doskonalimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, pokazach oraz warsztatach florystycznych.


Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje przybliżą Państwu charakter i styl naszych wyrobów. Będziemy zaszczyceni, jeżeli pokazane zdjęcia zachęcą Państwa do zakupów.

Podejmiemy współprace z firmami pogrzebowymi w celu realizacji zamówień na obsługę kwiatową pogrzebów oraz hurtowy wyrób wieńców i wiązanek z innymi kwiaciarniami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5069

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 17.01.2022, ocena: 5
Polecam - piękna wiązanka zamówiona na odległość, dostarczona na czas w odpowiednie miejsce, podsumowując - szybko, miło, profesjonalnie.
Top