Kwartet Smyczkowy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1983/149166314750585200.jpg
Prudnik 48-200, woj. dolnośląskie
Batorego
tel.: 691 220 287
http://https://touch.facebook.com/lulekpaulina/?__tn__=HH-R
chilliquartet@gmail.com
Kwartet Smyczkowy - Prudnik

Ślub jest jedną z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Każdy z nas chciałby, aby ten dzień był jak z bajki. Muzyka grana na żywo może stać się dopełnieniem ceremonii w Kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego. Najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej sprawią, że ta wzruszająca chwila na zawsze pozostanie głęboko w pamięci. Możemy również na Państwa życzenie dokonać aranżacji wybranych przez Państwa utworów, bądź też uświetnić uroczystość zaślubin poprzez profesjonalne wykonanie wokalne psalmu czy pieśni kościelnych.

Często konkretny utwór bądź popularna piosenka przywołuje miłe i ważne wspomnienia. Kwartet smyczkowy może uświetnić różnorodne uroczystości takie jak: chrzciny, jubileusze, komunie, imieniny czy zaręczyny. Niespodzianka w postaci muzyki na żywo może być niezapomnianym i oryginalnym prezentem. Zapewniamy, że dzięki naszej muzyce atmosfera tych szczególnych dla Państwa chwil będzie wyjątkowa.

Podczas różnorodnych eventów, spotkań biznesowych, konferencji, imprez firmowych muzyka w wykonaniu kwartetu smyczkowego przeniesie Państwa w świat filmu, musicalu, popularnych przebojów. Muzyka na żywo uatrakcyjni najbardziej wykwintne i wyrafinowane przyjęcia. Gwarantujemy, że repertuar będzie dopasowany indywidualnie do każdego rodzaju spotkania, a połączenie dźwięków instrumentów smyczkowych i kobiecego piękna nada mu niecodzienną aurę.

Przygotowałyśmy także dla Państwa ofertę specjalną. Dysponujemy nie tylko utworami na kwartet smyczkowy! Możemy uświetnić ślub, event czy imprezę firmową występem wokalno-instrumentalnym, w składzie: dwoje skrzypiec , wiolonczela i wokal.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1765

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top