KT studio florystyki i dekoracji

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1765/149166314207879800.jpg
Wrocław 51-354, woj. dolnośląskie
Poleska 47/48
tel.: 506 461 276
http://www.ktstudio.com.pl
kontakt@ktstudio.com.pl
KT studio florystyki i dekoracji - Wrocław

Wiązanki ślubne, bukiety, oprawa florystyczna na ceremonie ślubne i przyjęcia weselne to wyzwania, które wypełniają nam każdy wolny dzień w letnich miesiącach. Wiemy, jak ważny jest idealny bukiet ślubny dla Panny Młodej – taki zgodny z wizją, kolorystyką przyjęcia i najnowszymi trendami. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie artystyczno-florystyczną oprawę ślubną jak ze snów!

Dlaczego Kwiatowe Studio?

Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać

Floryści z doświadczeniem

Nasz zespół to grupa zdolnych młodych florystów, dla których kwiaty to zdecydowanie coś więcej, niż tylko zawód. Stawiamy na niebanalne formy, uwielbiamy zabawy kolorystyką, a wiązanki ślubne nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Pełna oferta w jednym miejscu

Bukiety ślubne, kwiaty do kościoła, ozdobne detale, dekoracja sali ślubnej, samochodu, czy kwiaty w podziękowaniu dla rodziców? Daj nam to wyzwanie! Obsługujemy wszystkie śluby z okolic i Wrocławia. Kwiaciarnia Kwiatowe Studio czeka na Twoją wiadomość :)

Z nami oszczędzisz

Dzięki współpracy z nami nie musisz kupować ozdobnych naczyń, świeczników, stojaków i pokrowców, aby ozdobić salą weselną – wypożyczymy Ci wszystkie niezbędne akcesoria!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1741

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top