Krzysztof Kończyński dj na wesele

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3875/153735533214039800.jpg
Ostrów Wielkopolski 63-400, woj. wielkopolskie
Siewna 24
tel.: 661 849 616
http://www.dj-krzychna.pl/
djkrzychna@gmail.com
Krzysztof Kończyński dj na wesele - Ostrów Wielkopolski

Krzysztof Kończyński dj na wesele

Witam serdecznie nazywam się Krzysztof Kończyński.
Występuję jako dj i wodzirej na wesele w jednej osobie, z powodzeniem prowadząc przyjęcia do 300 osób. Jako dj na wesele oferuję odpowiednio zestawioną muzykę, dopasowaną do bawiących się weselników. Jako wodzirej na wesele zawsze zaproponuję zabawy na bardzo wysokim poziomie, które nie kompromitują, ani też nie upijają gości. Jako szanujący się wodzirej zawsze dbam o komfort gości podczas prowadzonych zabaw weselnych i zawsze stawiam na integrację podczas całego wesela. Pozdrawiam ciepło wodzirej Krzysztof Kończyński (dj krzychna). Prowadzę przyjęcia na terenie całej Polski.

Oprawa muzyczna wesela

Oprawa Muzyczna jak i wodzirejska każdego wesela, dekoracje światłem, bańki mydlane, ciężki dym na pierwszy taniec w chmurach. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wybranej oferty.

Poprawiny

1000 zł - 2500 zł

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wybranej oferty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1986

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 04.09.2017
Jeśli jesteście na etapie planowania wesela, z pewnością zastanawiacie się nad oprawą muzyczną. Orkiestra czy DJ - to jedno z pytań, które z pewnością się pojawi. Po tym, co widziałem, z czystym sumieniem mogę polecić Krzyśka. Jego profesjonalizm, życzliwość i spostrzegawczość sprawiły, że jako Pan młody nie czułem presji, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przede wszystkim doceniam jednak to, że każdy z gości znalazł coś dla siebie - Krzysiek błyskawicznie reagował, zwracając uwagę na ich potrzeby, preferencje i nastroje. Co więcej, wszystko było przeprowadzone z klasą - nawet oczepiny, które często wywołują zakłopotanie gości, nie wywołały zażenowania u osób uczestniczących w konkurencjach. Gdybym mógł przyznać więcej, niż pięć gwiazdek, z pewnością bym to zrobił;)
Top