Krawcy Wizerunku

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2408/150998468671193200.png
Rumia 84-230, woj. pomorskie
Dokerów 1/60
tel.: 608 582 657
http://krawcywizerunku.pl
info@krawcywizerunku.pl
Krawcy Wizerunku - Rumia

Fotografia, …myślę o niej niemal zawsze. Zaraził mnie tym ojciec w najwspanialszych odległych latach. Dziś każde jego zdjęcie, wzięte do ręki, przekazuje mi niewidzialny ładunek. To wspaniałe – móc zatrzymać moment, z emocjami, uczuciami, wspomnieniem zapachu, smaku, dotyku, powiewu, blasku i mroku, ciepła i zimna. To wszystko i wiele więcej da się odczuć w kontakcie z dobrym zdjęciem.
Wszystko zaczyna się gdy oko wędruje w głąb kadru, umysł wtedy cofa się w czasie, pozwala na nowo przeżyć wszystko jeszcze raz. To jest drugi wymiar fotografii robionej ludziom i przyrodzie, nadaje jej szczególną rangę.

„Starać się sfotografować nie ludzi, tylko ich uczucia i odczucia, zatrzymać czas” – to jak dziecinne naiwne marzenia, …to mocna strona.

Fotografia jest w naszym domu od zarania. Bywała dziennikiem, pamiętnikiem, celebracją, pasją i dodatkowym zawodem. Kiedyś znajomi obdarzyli mnie i moją żonę Monikę aprobatą i wielką dozą zaufania. W ich ślady szli kolejni, obdarzając satysfakcją z tego, jak cenne są dla nich nasze prace…

M. M. Bogdańscy

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2638

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top