Konsultanci Ślubni - EVENT CREATION

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2077/149166314931636100.jpg
Łódź 93558, woj. łódzkie
Skrzywana 12
tel.: 603 580 587
http://www.eventcreation.pl
biuro@eventcreation.pl
Konsultanci Ślubni - EVENT CREATION - Łódź

EVENT CREATION to miejsce, w którym innowacyjność połączona z kreatywnością w planowaniu oraz organizowaniu przyjęć ślubnych i wesel tworzy bogaty pakiet usług, spełniający Państwa najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Agencja dba o każdy szczegół przygotowywanych uroczystoci, począwszy od wyboru miejsca na zaślubiny i uroczystość weselną, poprzez wybór motywu przewodniego wesela, aż do spełnienia specjalnych wymagań Pary Młodej i gości.

Chcemy, aby ten wyjątkowy ten był dostosowany do Państwa wizji, a także do zwyczajów i tradycji, panujących w Państwa rodzinie.

W naszym portfolio możecie Państwo obejrzeć zdjęcia ślubów zrealizowanych na terenie Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat Angielskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych UKWAP, potwierdzający wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Z kolei umiejętności organizacyjne firmy EVENT CREATION potwierdza zdobyty w Londynie dyplom MBA specjalność: Project Management (Zarządzanie Projektem). Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1956

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top