KOLEKCJA - moda ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3168/153693050835533400.png
Żary 68-200, woj. lubuskie
Podchorążych 16
tel.: 68 479 41 81 lub 604 964 752
http://suknie-kolekcja.pl/
kontakt@suknie-kolekcja.pl
KOLEKCJA - moda ślubna - Żary

Firma KOLEKCJA-Moda Ślubna od 1989 roku specjalizuje się w projektowaniu, szyciu i sprzedaży sukien ślubnych oraz sukienek komunijnych. Przez lata krawcowe pod okiem projektanta tworzą niepowtarzalne wzory sukien ślubnych. Wszystkie modele przygotowywane są we własnej pracowni, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów i dodatków sprowadzanych na nasze potrzeby z całego świata.  Naszym klientkom proponujemy suknie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowej mody. Nieustannie pracujemy nad swoją marką i własnym stylem w modzie ślubnej. Na każdy sezon opracowujemy od 20 do 30 nowych modeli sukien ślubnych.

Wszystkie modele wykonywane są w krótkich seriach, a na życzenie służymy fachową pomocą i wspólnie z klientką tworzymy jedyny, niepowtarzalny model sukni ślubnej. Suknie ślubne firmy KOLEKCJA-Moda Ślubna są szyte we wszystkich rozmiarach oraz na nietypowe sylwetki. Wszystkie modele szyjemy na miarę, z dużym udziałem pracy ręcznej. Jest to naszym atutem, gdyż suknia jest modelowana, krojona oraz szyta na konkretną sylwetkę, z zachowaniem odpowiednich proporcji. W salonie firmowym oferujemy profesjonalne doradztwo naszych konsultantów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.  Aby cała stylizacja wywarła duże wrażenie,  oferujemy do swoich kreacji szeroką gamę akcesoriów, które doskonale uzupełniają oraz podkreślają ubiór panny młodej.

Nasze suknie ślubne znalazły uznanie wśród setek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientek. Mamy nadzieję, że swoim profesjonalizmem uzyskamy Państwa zaufanie i z przyjemnością będziecie korzystać z usług naszej firmy.

Zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1247

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 08.05.2020, ocena: 5
Jeżeli masz problemy z sylwetką nie ma lepszego miejsca na zamówienie sukni ślubnej. Staranność wykonania i perfekcyjne dopasowanie sukni wręcz zaskoczyło mnie i moich bliskich.
Top