KLIMAT Zespół Muzyczny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2019/149166314819234300.jpg
Łodygowice 34-325, woj. śląskie
Dobra 1
tel.: 791 965 824
http://www.zespolklimat.com.pl - strona aktualizowana
zespolklimatt@gmail.com
KLIMAT Zespół Muzyczny - Łodygowice

Dobry zespół muzyczny to przynajmniej połowa sukcesu – my uważamy, że nawet więcej. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę zapewniając muzykę wszystkim pokoleniom.

Jesteśmy młodym zespołem, który bez trudu rozbawi i rozkołysze każdą imprezę, gdyż sami bawimy się tym co robimy i stwarza nam to wyjątkową frajdę.

Jeśli zależy Ci aby muzyka grana na Twojej imprezie była na naprawdę wysokim poziomie zaangażuj do tego nasz zespół muzyczny już teraz! Jesteśmy ludźmi którzy dobrze wiedzą co robić i staramy się wykonywać to jak najlepiej, gdyż lubimy grać i bawić ludzi.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie muzycznym, zapewniającym klarowne, miękkie i delikatne brzmienie. Zapewniamy Wam niezapomnianą oprawę muzyczną bankietów firmowych, wesel, studniówek, sylwestra, urodzin, jubileuszy, bali dancingów. Zapewniamy również oprawę muzyczną ślubów ( AVE MARIA).

Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar muzyczny na wesele. Obejmuje on zarówno utwory naszych dziadków i pradziadków (lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te), typowa muzyka na wesele (utwory weselne), muzyka biesiadna, dancingowa oraz muzyka góralska i cygańska. Jednak zawsze bazujemy o najnowsze utwory list przebojów, które staramy się opracowywać jak najszybciej po to aby nasza oferta była ciągle aktualna.

Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów podczas zabawy! Teren naszego działania to głównie Bielsko Biała Żywiec i okolice, jednak bez problemu dojeżdżamy w większość miejsc w Polsce. Wystawiamy również fakturę VAT.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1899

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top