Klekotki Restauracja, SPA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/515/149166312832967000.jpg
Godkowo 14-407, woj. warmińsko-mazurskie
Klekotki 1
tel.: 55 249 00 00
http://www.hotelmlynklekotki.pl
recepcja@klekotki.com.pl
Klekotki Restauracja, SPA - Godkowo

Klekotki leżą między Morągiem a Pasłękiem wśród lasów i jezior w jednym z najczystszych regionów Polski. To urokliwe miejsce oferuje wiele możliwości odpoczynku m.in. w XVII-wiecznym młynie wodnym zaadaptowanym pod cudne sypialnie, apartamenty oraz sale konferencyjne.

Ogromny teren, ponad 120h, pozwala znaleźć swój swoją przestrzeń na relaks i zapomnienie. Przekraczając bramę Osady Młyńskiej rozpoczynamy podróż do odpoczynku i spokoju, dlatego nasz obiekt nazywamy i rozumiemy całościowo jako piękną strefę Wellness, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Marzy Ci się pełen relaks? W Klekotkach odnajdziesz ukojenie zarówno dla ciała, jak i dla ducha. To wyjątkowy, luksusowy kompleks budynków, położony w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce, jakim są Mazury. Malowniczy obiekt przy młynie oferuje różnorodne i wyjątkowe pokoje i apartamenty, idealne na weekendowy wypad, a także dłuższe wakacje.

Na gości czeka kameralne SPA z cudownymi kąpielami (ziołowymi według pór roku, rozgrzewającymi w sianie, modelującymi sylwetkę w algach), bogatą gamę masaży (gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, czekoladowym, masaż z solami z Morza Martwego) i odżywczymi zabiegami na twarz i ciało.

W ofercie również gorące jacuzzi w środku lasu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3375

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top