Klaxon

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/247/149166312527136800.jpg
Koniusza 32-104, woj. małopolskie
Posądza 76
tel.: 606 454 668 lub 12 386 43 12
http://www.zespolklaxon.cba.pl
klaxon@poczta.onet.pl
Klaxon - Koniusza

Zespół muzyczny KLAXON powstał w 1991r.z inicjatywy obecnego lidera Bogusława Marca (klawisze) i Bogusława Markowicza (gitara)(teraz przebywa za granicą)Potem do kapeli dołączyli Robert Ciepichał (bębny) i Stanisław Stachowicz (klawisze).Zespół bardzo szybko zdobył popularność grając głównie na zabawach dla młodzieży na terenie powiatu proszowickiego. Z biegiem czasu nabierając doświadczenia i obycia ze sceną zaczęliśmy grać również na innych poważniejszych imprezach na terenie całej Małopolski. Od tego czasu zagraliśmy niezliczoną ilość różnego rodzaju imprez tanecznych .Skład zespołu kilkakrotnie się zmieniał z "różnych życiowych powodów".

Obecnie gramy w trzyosobowym składzie. Robert _  gitary,wokalMieczysław -  saksofon tenorowy,wokal Każdy z członków zespołu ma za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne ,które procentuje na imprezach obsługiwanych przez nas. Gramy na : weselach ,zabawach,studniówkach,balach sylwestrowych, bankietach a także na imprezach plenerowych gdzie trzeba dołożyć troszeczkę więcej wattów. Przez ten czas repertuar zespołu stale się poszerzał o kolejne nowości.

Repertuar jest uzależniony od imprezy jaką gramy i od towarzystwa które w niej bierze udział. Każdy niezależnie od wieku  znajdzie coś dla siebie. Głównie specjalizujemy się w obsłudze wesel, które znamy "od podszewki" .

Wesele prowadzimy z humorem i pod tym kątem  mamy przygotowaną szeroką paletę zabaw i konkursów towarzyszących które rozbawią do łez waszych gości weselnych. Pozytywny odbiór naszej działalności zapewnia też wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3186

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top