Klasyczne Auto. Wynajem samochodów

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/158/149166312419143800.jpg
Rumia 84-230, woj. pomorskie
Kamienna 88a
tel.: 509 773 994
http://www.klasyczne.auto.pl
filip-wolniewicz@wp.pl
Klasyczne Auto. Wynajem samochodów - Rumia

Nie ulega wątpliwości, że czasem trzeba, a nawet warto dobrze się zaprezentować, jak to mówią – pokazać się z najlepszej strony. Jest to szczególnie istotne w wydarzeniu na którym to Wy jesteście najważniejsi, to przecież Was uczestnicy czy to wesela, urodzin, czy innego wydarzenia powinni zapamiętać. Doskonałym sposobem aby to osiągnąć jest odpowiednio dobrany samochód.

Niebanalny, jedyny w swoim rodzaju samochód do ślubu wzbudzi słuszny zachwyt, wywrze odpowiednie wrażenie i na długo zapadnie w pamięć. A co więcej rewelacyjnie zaprezentuje się na zdjęciach czy filmie z uroczystości który będziecie oglądać po latach.

Wynajem samochodów na ślub to od samego początku była najpopularniejsza z naszych usług, a z czasem zaczęły się pojawiać pytania o wynajęcie samochodów na najróżniejsze uroczystości. Samochód na studniówkę, auto do ślubu, samochód na komunię, samochód na kawalerskie i praktycznie każdą inną okazję. Większość samochodów wynajmujemy z profesjonalnym, doświadczonym kierowcą, wyjątkiem, z uwagi na niewielką ilość miejsca jest Chevrollet Corvette, ale w innych przypadkach kierowca jest obowiązkowy.

Nasza oferta niepowtarzalnych samochodów do wynajęcia należy do jednej z największych na pomorzu. Znajdziesz u nas auta zarówno klasyczne – Cadillac Fleetwood , jak i bardziej współczesne – Cadillac STS, kultowe amerykańskie krążowniki szos jak kabriolet Cadillac Eldorado (wyobraźcie sobie kabrioletem do ślubu w słoneczny letni dzień), oraz unikaty z PRLu jak Warszawa 223, a obok ogromnego monstrum jakim jest Ford Excursion, unikalny zabytek, swego czasu najbardziej elitarny samochód na świecie Packard 901 Sedan.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5937

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top