Kinga Herok

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2093/150997450859821700.png
Skoczów 43-430, woj. śląskie
Osiedlowa
tel.: 503 960 426
http://www.kingaherok.com
kingaherok@gmail.com
Kinga Herok - Skoczów

Uwielbiam obserwować ludzi, cieszyć się ich szczęściem i nawiązywać nowe znajomości. Lubię konsumować, nie tylko za pomocą aparatu gębowego, ale również za pomocą narządu wzroku. Światłoczułe związki srebra nabrały znaczenia w wieku 16 lat. Swoje szare komórki rozwijałam w Łódzkiej Szkole Filmowej. Fotografia pozwala dać upust wyobraźni i dlatego robię to co lubię. Przyjaciół kocham i nie zmieniam. A Ciebie chętnie poznam :) bo wygląda na to, że jesteś tutaj nowym gościem!

W zakładce galeria, możesz obejrzeć moje fotografie, o różnej tematyce. Filtr tematów znajduje się po lewej stronie u góry, po jego rozwinięciu będziesz mógł wybrać konkretną kategorię, która Cie interesuje w danej chwili. Miłego oglądania.

Tutaj znajdziesz kilka fotografii wybranych moim subiektywnym okiem, w zupełnie innym rozmiarze, a niżeli w galerii ( ten dział jest uzupełniany znacznie rzadziej, niestety, ale może uda się to zmienić).

Piszcie, pytajcie, często jestem offline „gdzieś poza”, ale kiedy wracam nadrabiam zaległości i odsyłam wiadomości na Wasze skrzynki :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2736

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top