Kavos Grill & Bar

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3629/149166317864543100.jpg
Warszawa 00-054, woj. mazowieckie
Jasna 24
tel.: 22 692 71 05
http://www.jasna24.pl
biuro@kavos.pl
Kavos Grill & Bar - Warszawa

Dzień ślubu jest wyjątkową i specjalną okazją. Nasz lokal zapewnia, że każda chwila jest niezapomniana dla Ciebie i Twoich gości. Przyjęcie odbędzie się w restauracji lub w ogrodzie, gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzicie wspaniałe chwile, udając się w podróż kulinarną po polskiej nowoczesnej kuchni.

Zapewniamy i proponujemy:


• specjalnie przygotowane na ten dzień menu
• drukowanie menu z wyborem dań dla gości
• floral dekoracji na każdym stole bankietowym
• obiad z partnerem przed ślubem aby spróbować wybrane menu


Przyjęcia, które organizujemy, wyróżniają się wspaniałą i zdrową kuchnią oraz doskonałą obsługą. Nasze polskie dania sporządzamy tylko ze świeżych i regionalnych produktów. 
Zgodnie z życzeniami klienta przygotujemy kilka wersji menu aby wybrać to najlepiej pasujące do okazji oraz przeznaczonych środków finansowych.


Zapraszamy do składania zapytań.

Wspaniałe miejsce!

Kavos istnieje od niedawna{wcześniej była tu restauracja Kalaya} na kulinarnej mapie Warszawy ale miejmy nadzieję, że zagości na niej na stałe. Jest najmłodszym dzieckiem właścicieli Parosu. Wystrój bardzo przyjemny, dwie sale{ta po schodkach bardziej kameralna}, bar. Miejsca jest dużo i to się chwali gdyż z tak pysznym jedzeniem można spodziewać się licznych odwiedzin i każdy znajdzie miejsce.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2066

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top