Katleja Day Spa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4041/149166319067756200.jpg
Kraków 31-559, woj. małopolskie
Grzegórzecka 73A/LU7
tel.: 606 876 166
http://www.katlejadayspa.pl
gabinet@katlejadayspa.pl
Katleja Day Spa - Kraków

Salon kosmetyczny Katleja Day Spa

Piękna kobieta to raj dla oczu,
Piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni

William Szekspir

Witamy na stronie salonu kosmetycznego Katleja Day Spa w Krakowie!

To wyjątkowe miejsce, które powstało z pragnienia dbałości o piękno i naturalną urodę. Bogata oferta zabiegów pozwala na dopasowanie odpowiedniego programu do indywidualnych potrzeb. Doświadczona kosmetyczka doradzi w zakresie doboru odpowiedniego zabiegu oraz szczegółowo objaśni na czym on będzie polegał i jakie jest jego działanie.

Nasz salon kosmetyczny przygotował bogatą ofertę, na którą składają się zabiegi twarzy, dłoni i stóp, a także całego ciała. Stale podejmujemy wysiłek, aby na bieżąco wprowadzać nowości w zakresie naszych usług. Chętnie wykorzystujemy dostępne na rynku nowości, które pozwalają kobietom poczuć się pięknie i zadbać kondycję skóry, włosów i paznokci. Proponujemy także zabiegi upiększające, które pozwalają efektownie uwydatnić walory naturalnej urody.

Zatroszczyliśmy się o komfort naszych Klientów. Wnętrze salonu zostało urządzone nowocześnie i przytulnie, aby każdy kto nas odwiedza poczuć się tu swobodnie. Ponadto zatrudniamy doświadczone kosmetyczki, które posiadają nie tylko bardzo dobre kwalifikacje, ale też ogromną wiedzę i chętnie dzielą się nią z Klientami. Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków, które wykorzystujemy przy naszych zabiegach.

Idealny makijaż ślubny! W naszym salonie krakowskim wykonujemy make-up na Ten Wyjątkowy Dzień! Dobieramy odpowiednio kolory do urody Panny Młodej. Dbamy o trwałość efektu, aby utrzymał się przez cały dzień.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1234

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top