Karczma Rohatyna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2357/149166315568860200.jpg
Liszki 32-060, woj. małopolskie
Cholerzyn 361
tel.: 605 419 436
http://www.rohatyna.pl
marketing@kryspinow.com.pl
Karczma Rohatyna - Liszki

Ślub jest tak ważną i niepowtarzalną chwilą w życiu każdego człowieka, że zasługuje na niepowtarzalną oprawę. Karczma Rohatyna posiada jedyny w swoim rodzaju atut, jakim jest przepiękne położenie, tuż nad samym jeziorem. Z tarasu widokowego Państwo Młodzi oraz zaproszeni Goście mogą podziwiać urokliwe zachody słońca, rozpościerającą się panoramę jeziora oraz otaczającą go przyrodę, która z pewnością pozostanie długo w pamięci.

Sama Karczma Rohatyna oczaruje wszystkich swym niesamowitym klimatem i atmosferą. W Karczmie, stylizowanej na myśliwski gościniec do dyspozycji Państwa jest duże, przestronne miejsce o powierzchni 400 m, w którym może bawić się nawet 200 osób! Sale utrzymane są w staropolskim stylu z zachowaniem rustykalnych detali, co dodatkowo uatrakcyjni Wasze przyjęcie.

Ponieważ chcemy zadbać o wszystkie szczegóły każda uroczystość ustalana jest indywidualnie.
Przed Chatą znajduje się dziedziniec oraz taras widokowy, na którym Goście weselni mogą odpocząć. Wyjątkowa sceneria jeziora pozwoli Wam uwiecznić tą chwilę na wspaniałych zdjęciach.

U nas wesele już od 135 zł / osoba!!!

Zapraszamy do zoorganizowania wesela w Karczmie, ponieważ Wasze szczęście na wspólnej drodze życia jest również Naszym celem!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2596

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top