Karczma pod Blachą

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1546/150910370373262200.png
Kraków 30-065, woj. małopolskie
Piastowska 22 (Cichy Kącik)
tel.: 12 638 37 37
http://www.karczma.krakow.pl
karczma@karczma.krakow.pl
Karczma pod Blachą - Kraków

Karczma Pod Blachą położona jest w Cichym Kąciku, niedaleko krakowskich Błoń - największego  zielonego terenu  Krakowa, 15 minut drogi od Rynku Głównego. Dojeżdżając tutaj ujrzysz Drogi Gościu wtopiony w zieleń odnowiony XIX wieczny budynek z blaszanym dachem - relikt podmiejskiej krakowskiej architektury, który rolę karczmy pełni z niewielkimi przerwami od ponad 100 lat.

Po zaparkowaniu samochodu oraz minięciu wiklinowego płotu, rzędów słoneczników i ukwieconego ganku - latem, a zasp śnieżnych i zwisających z dachu sopli - zimą, znajdziesz się w karczmie. Drewniana podłoga, takież ławy i stoły, belki pod sufitem, klasyczna sień oraz dwie izby. Ludowy wystrój, obsługa w  regionalnychstrojach, a na półkach wiele  staroci i ten niepowtarzalny klimat.

Króluje tutaj kuchnia staropolska. Przyrządzane w/g dawnych receptur żury i barszcze, zupy piwne. Własnego wyrobu pierogi, uszka, kołduny, domowego wypieku ciasto i swojski chleb.

Każdy smakosz znajdzie tutaj coś dla swojego podniebienia. Duży wybór mięs - drobiu, wieprzowiny, wołowiny wraz z jej luksusową odmianą "limousin", dziczyzny, bogactwo ryb i innych smakołyków - to wszystko czeka na Ciebie za skromnymi progami Karczmy "Pod Blachą".

Drogi Gościu! Do Twojej dyspozycji oddajemy:

  • dwie izby - większą i mniejszą z barem w dużą ilość trunków zaopatrzony,
  • osobną izbę przeznaczoną na imprezy zamknięte,
  • ogródek letni, tonący w kwiatach - z murowanym grillem na 100 - 150 osób,
  • bezpłatny parking mieszczący zarówno samochody osobowe, jak i autokary.

Kiedy będziesz w potrzebie udostępnimy Ci telefon,
Jeśłi zechcesz zadzwonisz lub wyślesz e-mail -a stolik będzie na Ciebie czekał ,
o czym zamarzysz - spełnimy, przygotujemy dania w/g Twoich przepisów,
uczcimy z Tobą każdą uroczystość: narodziny dziecka, komunię, ślub czy awans w pracy, wyręczymy żonę w przygotowaniu Twoich imienin i zorganizujemy potańcówkę przyjedziesz w całej gromadzie, ugościmy Was wszystkich i zapewnimy dobrą zabawę.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4435

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top