Karczma Łabędź

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1905/149166314528087600.jpg
Nowa Wieś 14-200, woj. warmińsko-mazurskie
Marsa 2
tel.: 501 287 488
http://karczma-labedz.pl
wesela@karczma-labedz.pl
Karczma Łabędź - Nowa Wieś

Dzień ślubu i wesela należy do najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Proponujemy Państwu zorganizować to wydarzenie w naszej sali, która pomieści nawet 250 osób. Dodatkowym atutem jest widok na jezioro Łabędź. Dokonamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania w kwestii aranżacji sali, dekoracji stołów weselnych,a także indywidualnego menu. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę.

SALA ZŁOTA

Sala do 250 osób

Przestronne, stylowe wnętrze z tarasem widokowym na Jezioro Łabędź, dania z najwyższej jakości świeżych składników oraz miła i profesjonalna obsługa zapewnią, iż Państwa Wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem. Elegancka, klimatyzowana sala ugości do 250 osób. Jest to idealne miejsce na Wesela, jak również spotkania firmowe, integracyjne lub konferencje.

 

SALA DIAMENTOWA

Sala do 170 osób

Gustowna sala, urządzona w nowoczesnym stylu, mieszcząca do 170 osób to odpowiednie miejsce na udaną zabawę. Sala wyposażona w klimatyzację, posiada malowniczy widok na Jezioro Łabędź, z brzegu którego rozciąga się pomost symbolizujący początek wspólnego, nowego życia naszych Par Młodych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3525

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top