Kapela Góralska BACIARKA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/331/149166312626817200.jpg
Węgierska Górka 34-350, woj. śląskie
Os. XX-lecia 6/19
tel.: 601 843 582 lub 604 918 034
http://www.kapelabaciarka.pl
drabek.p@gmail.com
Kapela Góralska BACIARKA - Węgierska Górka

Doświadczenie muzyków Kapeli Góralskiej BACIARKA, która na przestrzeni ostatnich lat zrealizowała kilkaset występów, pozwoliło na usystematyzowanie oferty według czterech poniższych, najlepiej sprawdzających się propozycji. Szczegółowe scenariusze dokładnie omawiamy z klientami, traktując każdą imprezę indywidualnie.

Obsługa wesel

Znakomita zabawa z udziałem Zespołu BACIARKA realizującego w tym przypadku zarówno żywiołowy repertuar folkowo-biesiadny jak i współczesne znane covery muzyki pop, rock, disco, funk, soul oraz swing. Prezentowane przez nas utwory (w języku polskim i angielskim) bieżąco dostosowujemy pod kątem potrzeb i upodobań uczestników imprezy. Całość jest w sposób dowcipny i energiczny prowadzona przez Kasię Jopek najczęściej w gwarze z Beskidu Żywieckiego. W trakcie przerw odtwarzana jest muzyka mechaniczna w formie tła. Podczas imprezy międzynarodowej z uczestnikami anglojęzycznymi, całość jest swobodnie na bieżąco tłumaczona.

Po wcześniejszych odrębnych ustaleniach możemy również zagrać: przed ślubem - w trakcie błogosławieństwa w domach Państwa młodych oraz zrealizować krótką oprawę muzyczną podczas uroczystości w kościele.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5371

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top