Kania Fashion

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3128/153727188090885600.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Porucznika Łyska 5
tel.: 33 811 23 70 lub 513 177 813
http://www.kaniafashion.eu
nfo@kaniafashion.eu
Kania Fashion - Bielsko-Biała

Firma Kania Fashion istnieje od 1982 roku.  Ponad 30 lat prowadzenia działalności pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w produkcji garniturów, jak i pozyskać zaufanie Klientów dla marki KANIA FASHION. Zajmujemy się produkcją garniturów, szyciem na miarę, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną garniturów. Nasze wyroby znajdują nabywców zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Dysponujemy specjalistycznymi maszynami krawieckimi, na których pracuje wykwalifikowana kadra pracowników. Garnitury firmy Kania Fashion są szyte i krojone w krótkich seriach, co gwarantuje ich wysoką jakość. Do produkcji garniturów używamy tkanin najwyższej jakości z importu lub od krajowych producentów.

W związku z faktem, że jesteśmy bezpośrednim importerem garniturów firmy PACO ROMANO, posiadamy również w swojej ofercie szeroki asortyment garniturów ślubnych i wizytowych tej firmy.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo:

Garnitury wizytowe

Garnitury ślubne

Garnitury młodzieżowe

Marynarki

Spodnie

Kamizelki żakardowe

Kurtki zimowe

Naszą kolekcję garniturów ciągle wzbogacamy o nowe i modne tkaniny i fasony, które skierowane są do wymagających Klientów ceniących sobie produkty najwyższej jakości.

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2068

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top