Kamer-Vid

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1298/151706989803047800.png
Gdynia 81-417, woj. pomorskie
Dąbrowskiego 4A/5
tel.: 501 840 980
http://www.kamer-vid.pl
info@kamer-vid.pl
Kamer-Vid - Gdynia

Witam serdecznie na mojej stronie

Nazywam się Grzegorz Szarafiński. Od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą sztuką produkcji filmowej. Przygodę z filmem zacząłem wiele lat temu od współpracy z gdańskim studiem filmowym Video Studio Gdańsk. Następnie szlify zdobywałem na stanowisku montażysty i realizatora telewizyjnego w gdyńskiej telewizji Tele-Top. Mając możliwość uczenia się od zawodowców zdobywałem wiedzę z zakresu profesjonalnego rzemiosła filmowego, dzięki czemu nie są mi obce takie pojęcia jak gramatyka filmu czy topografia ekranu.

Jako niezależny producent tworzyłem filmy zarówno dla firm nie związanych z branżą filmową jak i dla krajowych i zagranicznych telewizji. Moje filmy i programy pojawiały się na antenie krajowych nadawców takich jak TVN, PolSat, TVN7, TV4, TVP, oraz nadawców światowych między innymi Euro Sport czy telewizji rosyjskiej.

Dzięki ogromnej wiedzy jestem w stanie stworzyć profesjonalny film z wesela. Film w którym podczas oglądania skupia się wyłącznie na treści a forma jest upiększającym dodatkiem a nie wybijającym z rytmu tworem

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2146

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top