Kam-Tom

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/119/151757914500953600.png
Grudziądz 86-332, woj. kujawsko-pomorskie
Komorowskiego 11
tel.: 608 421 048
http://www.kamtom-studio.pl/
kamtomvideo@poczta.onet.pl
Kam-Tom - Grudziądz

Videofilmowanie i fotografia cyfrowa. Wesela, komunie, chrzciny, studniówki i inne uroczystości okolicznościowe. Dzień ślubu to dla każdego jeden z najważniejszych dni w życiu. Jednak emocje i uczucia, które towarzyszą tej uroczystości z czasem się zacierają. Dlatego warto mieć jakąś pamiątkę, coś czego nie zatrze czas.

Film realizowany przez nas zapewni Państwu niepowtarzalne wspomnienia na długie lata. Mamy wiele pomysłów na film ale decyzja należy do Was. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i życzenia. W każdej sytuacji służymy profesjonalną radą.

Jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnym i profesjonalnie przygotowanym filmie wybierzecie nas, a my zapewniamy, że się nie zawiedziecie. Serdecznie zapraszamy.

Wesele – Reaktywacja

Zapewne wielu z Państwa posiada w swojej kolekcji film ze ślubu zrealizowany amatorską kamerą bez żadnego montażu. Film ten nie musi być już taki na zawsze.

Proponujemy odświeżenie tego materiału przez poddanie go montażowi. Zmontowany materiał zostanie zapisany na nośniku cyfrowym i oddany w okolicznościowym etui.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4440

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top