Kadria - Wideofilmowanie i Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3096/150876365113761500.png
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Warszawska
tel.: 505 701 885
http://www.kadria.pl
postapiuk@gmail.com
Kadria - Wideofilmowanie i Fotografia - Biała Podlaska

Zajmowanie się fotografią ślubną to dla nas zaszczyt, a zarazem ogromna odpowiedzialność, wiemy bowiem, że najpiękniejsze chwile w życiu zasługują na najwyższą jakość zdjęć.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką w fotografii.

Naszym klientom przekazujemy starannie wyselekcjonowany materiał. Wszystkie fotografie poddawane są obróbce komputerowej.

Fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań w domu Pana Młodego oraz Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, życzenia, zabawę weselną, kończąc na oczepinach. Zwieńczeniem jest sesja plenerowa przeważnie realizowana innego dnia w wybranych wcześniej miejscach. Sesja w innym terminie jest korzystniejsza z kilku powodów. Po pierwsze w dniu ślubu Młoda Para ma wystarczająco wiele stresu i obowiązków. Po drugie, aby sesja plenerowa dała dobry efekt potrzebny jest czas i spokój jej uczestników. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną pracę nie martwiąc się o ubrudzenie czy zniszczenie stroju weselnego.

Zdjęcia oddawane są na dwóch płytach dvd, na pierwszej znajduje się prezentacja multimedialna do obejrzeniu w stacjonarnym odtwarzaczu dvd lub komputerze, na drugiej są wszystkie zdjęcia zapisane jako pliki jpg. Otrzymują Państwo 5 kompletów takich płyt. Płyty i okładki są indywidualnie projektowane oraz nadrukowywane zdjęciami Pary Młodej.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1513

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 12.05.2020, ocena: 5
Polecam w 100%
Top