Justyna Zybert Make Up Artist and Event Creator

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3699/149166318066127300.jpg
Warszawa 00-850, woj. mazowieckie
Warszawa
tel.: 606 145 804
http://www.justynazybert.pl
kontakt@justynazybert.pl
Justyna Zybert Make Up Artist and Event Creator - Warszawa

Jestem dyplomowaną wizażystką która z wielką chęcią przyczynia się do tworzenia piękna, poprzez kompleksowe i całościowe tworzenie nowego wizerunku zarówno osoby jak i miejsca w którym chcemy stworzyć wyjątkowy event.

 

 Przy indywidualnym podejściu opartym na analizie kolorystycznej, rysach twarzy i charakterze klientki pomagam walczyć z kompleksami czy błędnym przekonaniem, że tylko kobiety z okładek potrafią być piękne. Makijaż jest nieodzownym elementem każdej kobiety. Jego jakość, styl czy dobór komponentów świadczy o naszej duszy, naszych potrzebach, pragnieniach, jest naszą wizytówką. Umiejętnie dobrany makijaż do osoby a także do okazji sprawi, że za każdym razem będziemy kimś innym, ale zawsze kimś wyjątkowym. Wizaż jest sztuką uwydatniającą walory i nadającą charakteru. Czasem nie wielkie zmiany dodadzą nam pewności siebie i ułatwią pokonywanie miejskiej dżungli, maskując przy tym smutek, stres czy zmęczenie. 

 

OFERTA:

  •     Makijaż → ślubny (próbny, właściwy, korekta Pana Młodego), karnawałowy, wieczorowy, dzienny, biznesowy, cery dojrzałej, dla nastolatek, do szkieł kontaktowych i okularów, body i face painting, artystyczny, stylizowany, do sesji zdjęciowej, beauty, glamour, fashion, wodoodporny, do dyplomów 

 


 

  •     Kursy i szkolenia makijażu (indywidualne, grupowe)              

 


 

  •     Stylizacja (porady stylistyczne, analiza kolorystyczna, dobór ubrań i dodatków, wspólne zakupy, przygotowanie do sesji zdjęciowej, gal i imprez okolicznościowych)

 


 

  •      Zagęszczanie i przedłużanie rzęs (norki, jedwabne) → 1;1, 2;1,

henna, regulacja brwii


 

  •     Włosy ( doczepianie, modelowanie, fryzury, upięcia)

 


 

  •      Stylizacja paznokci (akryl, żel, hybryda, tytan, manicure japoński)

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2215

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top