Jurand Promotion

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1473/149166313691539600.png
Szczytno 12-100, woj. pomorskie
Wawrochy 10
tel.: 89 624 97 28 lub 600 100 289
http://www.plenery.pl
biuro@jurand.szczytno.pl
Jurand Promotion - Szczytno

Pragniemy przedstawić swoją ofertę usług służących uatrakcyjnieniu różnego rodzaju imprez plenerowych. Z naszym udziałem tworzona jest oprawa dużych imprez o zasięgu ogólnokrajowym i regionalnym, jak również mniejszych organizowanych na potrzeby prywatnych spotkań i imprez firmowych.

W naszej ofercie znajdują się:

  • profesjonalne pokazy pirotechniczne - dotychczas zrealizowane przeszło 500 pokazów
  • sprzedaż zestawów pirotechnicznych do samodzielnego odpalenia - kilkuset klientów na terenie całego kraju
  • wynajem barierek zabezpieczających - posiadamy blisko 10 kilometrów barierek w 3 rodzajach
  • plenerowe pokazy walk rycerskich - w pełni zawodowa grupa rycerska

Chcielibyśmy zaznaczyć, że nie jesteśmy agencją pośredniczącą, lecz bezpośrednim wykonawcą, co ma znaczący wpływ na jakość i poziom cen oferowanych przez nas usług.

Jako firma zapewniamy profesjonalizm w każdym zakresie działania oraz najwyższą jakość usług realizowanych przez kompetentny zespół ludzi, dysponujący odpowiednią praktyką i najnowocześniejszą techniką.

W ramach prowadzonej działalności mieliśmy przyjemność wykonać dotychczas przeszło 2500 różnego rodzaju zleceń. W samym roku 2006 mieliśmy przeszło 500 realizacji. Dwa lata z rzędu ( rok 2005 i 2006 ) obsługiwaliśmy największą w kraju trasę koncertową - "Lato z Radiem" oraz największą w kraju imprezę sportową - "Tour de Pologne". W roku 2005 współpracowaliśmy przy koncercie Jean Michaell`a Jarre`a a w roku 2006 przy koncercie Davida Gilmoura w Stoczni Gdańskiej. W roku 2006 nasze barierki zaporowe zabezpieczały pobyt Papieża Benedykta XVI w Warszawie oraz 63 Samochodowy Rajd Polski.

Elastyczna struktura organizacyjna naszej firmy pozwala na dopasowanie się do każdego indywidualnego zamówienia. Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju, a lokalizacja organizowanej przez Państwa imprezy nie ma wpływu na cenę.

Na kolejnych stronach znajdziecie Państwo bliższe informacje na temat poszczególnych usług.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2649

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top