Jubile-X. Sklep jubilersko - pamiątkarski.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/58/149166312306615900.jpg
Szczecinek 78-400, woj. zachodniopomorskie
9-go Maja 27
tel.: 94 372-13-95
http://www.jubiler.sklep.pl
sklep@jubiler.sklep.pl
Jubile-X. Sklep jubilersko - pamiątkarski. - Szczecinek

Nasza firma istnieje nie tylko w internecie ale przede wszystkim w rzeczywistości.

Nasza firma istnieje od ponad 40 lat - od początku zajmujemy się wykonywaniem oraz sprzedażą wyrobów ze złota i srebra. Mamy zadowolonych klientów i stałych odbiorców na ternie nie tylko Polski, ale także innych państw. Posiadamy sklepy detaliczne firmowe na terenie woj. pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Od początku 2005 roku rozpoczęliśmy z pozytywnymi skutkami sprzedaż drogą internetową i dynamicznie rozwijamy te gałąż sprzedaży. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wyroby ze złota i srebra, lecz również z bursztynu, kamieni naturalnych, złote i szwajcarskie zegarki, wyroby z cyny i mosiądzu, platery.
Gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówień .

OBSLUGA KLIENTA
Najważniejszą częścią naszej firmy byli i są klienci i to właśnie dla nich umożliwiamy kontakt via e-mail, telefony stacjonarne i komórkowe, a także gg. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie serdecznie służąc radą i pomocą przy wybieraniu prezentu dla najdroższej osoby :)... Zadowolenie klientów potwierdzają ich ponowne zakupy w sklepie - www.Jubiler.sklep.pl

PLUSY
Towar widoczny w naszym sklepie jest   dostępny od zaraz  (jedynie w przypadku zmiany rozmiaru pierścionka czas realizacji może wydłużyć się o... 1 dzień), a zdjęcia przedstawiają dokładnie ten sam wyrób jaki otrzymasz w 99,9% zakupów chociaż jakość zdjęć nie zawsze oddaje piękno oferowanej biżuterii. Całkowity czas od złożenia zamówienia do otrzymania produktu nie przekracza 4 dni roboczych. Sprzedajemy tylko wyroby w wysokich próbach: - złoto 0,585 (14k), - srebro 0,925. Możliwość bezpiecznej zapłaty za zakupy kartami kredytowymi oraz szybkimi przelewami w sklepie obsługuje lider na polskim rynku: www.Platnosci.pl . Wszystkie paczki zarówno na terenie Polski jak i zagranice wysyłamy priorytetem, gdyż po prostu szanujemy Twój czas.

GDZIE MOZNA NAS ZNALEZC?
W większości polskich katalogów www, z poziomu Google wśród pierwszych wyników na hasła takie jak: "sklep jubilerski", "jubiler", "bizuteria", "biżuteria złota", a także nazw produktów, np. "złote zegarki", "pierścionek złoty". Znajdziesz nas również na polskich serwisach aukcyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia "na żywo" naszych sklepów detalicznych w Chojnicach ul. Gimnazjalna 3 i w Szczecinku ul. 9-go Maja 27
Zapraszamy do bliższego zapoznania z naszym całym asortymentem.

NA KONIEC...
Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zakupu biżuterii prawdopodobnie po najniższych cenach w Polsce (do 55% taniej jak w tradycyjnym sklepie jubilerskim).
www.Jubiler.sklep.pl - Wyjątkowa biżuteria. Dla Ciebie. Po prostu.  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3512

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top