JK FOTO Krzysztof Fagas

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2420/150936741498919000.png
Wągrowiec 62-100, woj. wielkopolskie
L. Węgierskiego 19
tel.: 609 441 051
http://www.krzysztoffagas.pl
krzysztof.fagas@gmail.com
JK FOTO Krzysztof Fagas - Wągrowiec

O mnie i o fotografii ślubnej

Fotografią zajmuję się od kilku lat. Jest to moje ulubione zajęcie, więc staram się na nią poświęcić każdą wolną chwilę. Zawodowo zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną, a oprócz niej fotografią zwierząt. Każde zlecenie jest nowym doświadczeniem, traktuje je zatem indywidualnie. Szczególną satysfakcję sprawia mi zadowolenie klientów z przekazanych im efektów pracy.

Przy wykonywaniu reportażu z dnia ślubu także sprzęt nie pozostaje bez znaczenia. Obecnie pracuję na pełnoklatkowej lustrzance Canon 5d mkII, która w połączeniu ze stałoogniskowymiobiektywami m.in. 50mm f1.4 oraz 85mm f1.8 w żaden sposób nie ogranicza kreatywnoci podczas fotografowania i zapewnia wysoką jakość zdjęć nawet przy niesprzyjających warunkach owietleniowych. Podczas wykonywania zlecenia zawsze mam zapasowy aparat i obiektywy, tak aby mieć pewność, że zrealizuję zdjęcia.

Oprócz samego aparatu z obiektywami, ważne jest też przechowywanie zdjęć na komputerze. W tej kwestii również szczególną uwagę zwracam na bezpieczeństwo danych, zatem zdjęcia przechowuję na dwóch, a czasem nawet trzech niezależnych dyskach, tak aby w razie awarii jednego z nich zawsze pozostały bezpieczne.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2239

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top