JeyeR

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2421/150650126743813500.png
Wrocław 53-674, woj. dolnośląskie
Legnicka 46/A
tel.: 505 929 289
http://LoveStudio.pl
biuro@jeyer.pl
JeyeR - Wrocław

Otrzymacie Państwo wysokiej jakości usługę podczas ślubu ,wesela i pleneru świadczoną przez dwu osobową ekipę światowej klasy specjalistów zrzeszonych w prestiżowym i elitarnym, międzynarodowym gronie profesjonalnych fotografów ślubnych Wedding PhotoJournalist Association . Kryteria członkowskie tej organizacji stawiane przez ogólnoświatowe jury, złożone wyłącznie z autorytetów w tej dziedzinie, spełnia niewielki odsetek fotografów na świecie.Świadczy to o naszych umiejetnościach i jest gwarantem świadczonych przez nas usług.

Przemawiają za nami:

-doświadczenie,
-profesjonalizm,
-stale świeże pomysły na nowe realizacje (staramy się nie powielać swoich pomysłów),
-nasze dotychczasowe prace i zadowolenie klientów
-oraz fakt że nie jesteśmy wirtualni-prowadzimy legalną firmę z adresem, możecie zatem odiedzić nas w biurze

Przy realizacji filmu pracujemy sprzętem wysokiej klasy używamy kamer HD takich jakich używają najlepsze stacje telewizyjne i profesjonalnego sprzętu i technik filmowania DSLR takiego jaki stosuje w znanych produkcjach telewizyjnych jak np. popularny serial "Dr.House"
Fotografujemy wysokiej klasy sprzętem NIKON i CANON, posiadamy zaawansowany osprzęt pozwalający pracować w każdych warunkach.

W każdej z naszych prac najważniejsza jest dla nas młoda para i praca którą dla niej mamy do wykonania! Możemy się pochwalić naszymi pracami jak i tym, że czynią to nasi zadowoleni klienci z całej Polski i Europy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1890

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top