JASIOCHA Fotograf

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2139/153814982080629900.jpg
Warszawa 24-100, woj. mazowieckie
Warszawa
tel.: 793 332 323
http://https://pokadrowani.pl/
kontakt@jasiocha.com
JASIOCHA Fotograf - Warszawa

Fotografia ślubna, zdjęcia z pasją. Jako jeden z nielicznych polskich fotografów, jestem członkiem międzynarodowych prestiżowych organizacji skupiających najlepszych fotografów ślubnych na świecie: International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP), Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Photojournalist Association (AGWPJA). Moje prace zdobywają wyróżnienia na konkursach organizowancych w ramach tych organizacji. Pracując stawiam na emocje, kolor i naturalność. Jako baczny obserwator staram się dyskretnie "chwytać" ulotne chwile w tym szczególnym dla was dniu. Unikam sztuczności i wyreżyserowanego pozowania. Nie powielam tych samych schematów, staram się aby każda sesja była oryginalna i niezwykła na swój sposób. Każde nowe zlecenie traktuję jak wyzwanie a nie rutynę.

Jako duet fotografa i make-up artist prezentujemy bardzo szeroką ofertę, od reportaży ślubnych po sesje stylizowane z makijażem i fryzurą. Wykonujemy również sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, lifestylowe i portretowe. Na co dzień mieszkamy w Warszawie, ale chętnie pracujemy na terenie całego kraju lub za granicą.

Z PASJĄ tworzymy wyjątkowe fotografie.

To wy decydujecie czy zdjęcia wykonujemy razem w duecie czy fotografuje tylko Michał. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie najlepsze rozwiązania dla Waszych potrzeb.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1749

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top