Jagielski - Dance Project

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3271/151835211711466300.jpg
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Grudziądzka 122a
tel.: 723 16 16 16
http://www.dancepro.pl
kontakt@dancepro.pl
Jagielski - Dance Project - Toruń

Założyciel szkoły tańca Jagielski Dance Project. Chce, żeby jego szkoła była dla tancerzy miejscem, w którym kochają przebywać. Utytułowany tancerz i choreograf. Tworzył choreografie dla największego telewizyjnego tanecznego show “You Can Dance – Po prostu tańcz”, spektakli tanecznych warszawskiego Teatru “Rampa” i chorzowskiego Teatru Rozrywki oraz serialu “Tancerze”. Współpracował z wybitnymi pedagogami tańca, do których należą m.in. Richard Hevey, Jacqueline Beck, Annatina Hug, Marc Wuest i Luciano di Natale. Był jednym z inicjatorów “Europejskich spotkań tanecznych” – największych warsztatów tanecznych w Polsce. W 2010 roku otworzył profesjonalną szkołę tańca – Jagielski Dance Project. Chciałby, żeby cały Toruń – jego rodzinne miasto – pokochał taniec.

Pierwszy taniec, który zostanie w pamięci na zawsze. Zaskocz gości weselnych niezwykłą choreografią i spraw, aby twoje wesele było naprawdę wyjątkowe.

Niezwykle ważnym elementem w dniu ślubu jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był niezapomnianym przeżyciem dla nowożeńców oraz dla przybyłych gości?

Jagielski Dance Project daje możliwość profesjonalnego przygotowania się do tego niezwykle ważnego momentu. Proponujemy naukę walca angielskiego, wiedeńskiego lub innego eleganckiego stylu tanecznego takiego jak: quickstep, mambo czy tango.

Możemy stworzyć indywidualnie dopasowaną wyjątkową i oryginalną choreografię będącą połączeniem różnych stylów, a także urozmaicić taniec poprzez wprowadzenie elementów komicznych i aktorskich. Indywidualne lekcje pozwolą na stworzenie dokładnie tego, czego pragniecie, a nasi instruktorzy profesjonalnie przygotują do tego jedynego w swoim rodzaju pokazu tanecznego.

Jakie kursy organizujemy - wszystko znajduje się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top