Internetowe Biuro Podróży NIEBIESKA MILA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/357/149166312658699400.gif
Poznań 61-725, woj. wielkopolskie
Mielżyńskiego 21/3
tel.: 61 861 42 00, fax 61 863 03 38
http://www.niebieskamila.pl
rejsy@niebieskamila.pl
Internetowe Biuro Podróży NIEBIESKA MILA - Poznań

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Biuro Podróży Niebieska Mila specjalizuje się w sprzedaży rejsów wycieczkowych statkami pasażerskimi. Naszymi kontrahentami są wyłącznie najlepsze linie żeglugowe świata. Podczas wieloletniej współpracy mięliśmy okazję przekonać się o solidności i wysokiej jakości usług naszych partnerów. Oferta Niebieskiej Mili to luksus, komfort i niezapomniana przygoda.

Rejsy wycieczkowe jako forma spędzania wakacji cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie, szczególnie w USA i Europie Zachodniej. Również polscy turyści coraz częściej wybierają tego typu formę wypoczynku, tym bardziej, że rejsy wycieczkowe to nie tylko wspaniała zabawa na statku, ale także zwiedzanie świata i poznawanie różnorodnych kultur. Mamy nadzieję, że również Państwo uznają rejsy wycieczkowe za interesujący sposób spędzania wakacji.

Oferta Niebieskiej Mili skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do większych grup. W rejs wybierają się pojedyncze osoby, pary, rodziny, grupy przyjaciół, pracownicy firm. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi, ze względu na duże zniżki dla najmłodszych i świetną zabawę zorganizowaną na pokładzie statku.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4596

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top