Ines - Suknie ślubne i wieczorowe - salon i szycie na miarę

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2979/153693759484192200.jpg
Warszawa 01-175, woj. mazowieckie
Młynarska 29
tel.: 22 631 18 60 lub 600 396 345
http://slubne1.home.pl/
patrycja@slubne.net
Ines - Suknie ślubne i wieczorowe - salon i szycie na miarę - Warszawa

Nasz SALON zapewnia swoim klientkom wysokiej jakości produkty w szerokiej ofercie. Gwarancją jest wieloletnie doświadczenie - gdyż istniejemy już ponad 20 lat. Posiadamy także pracownię artystyczną.

U nas przyszłym panną młodym może doradziić profesjonalna stylistka, by nie tylko sama suknia była piękna, ale i podkreślała urodę kobiety. Oprócz stylistów - czekają także wizażyści, fotograf... można u nas dopasować dodatki do sukni takie jak buty, welony,rękawiczki itp.a także zaproszenia ślubne, które swoim charakterem będą tworzyć wspólna całość  kobiety.

Dla Panów Młodych także mamy dużą kolekcję strojów aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. U nas bezproblemu przyszły mąż dobierze i dopasuje garnitur do swoich wymagań i sylwetki.

Szycie na miarę pozwala uszanować indywidualność i podkreślić osobowość każdej klientki. Dobór tkaniny zapewnia nie tylko komfort i poczucie stylu, ale także umożliwia dostosowanie charakteru sukni do całej oprawy i co najważniejsze - do urody i stylu każdej kobiety.

Tutaj klientka ma możliwość skorzystania z porad profesjonalnej projektantki - stylistki. Pozwala to unikać wielu  rozczarowań, oszczędza czas.

Obok indywidualnych zleceń, pracownia zaprasza do wspópracy salony mody ślubnej prezentując tym samym ofertę nie tylko zrónicowaną w charakterze, ale i cenowo.

Zapraszamy do kontaku z nami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1862

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top