IMPREZA - Catering, nagłośnienie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1030/149166313333628700.gif
Poznań 61-671, woj. wielkopolskie
Orna 4
tel.: 602 330 410 lub 61 823 35 78
http://www.impreza.pl
impreza@op.pl
IMPREZA - Catering, nagłośnienie - Poznań

Jesteśmy doświadczoną, solidną, zapewniającą wysoki standard usług firmą cateringową zajmującą się obsługą imprez.
Zadzwoń tel. 602-330-410 współwłaściciel osobiście przyjedzie do Państwa.

Organizujemy wszelkie imprezy. Państwa sale konferencyjne, biuro przeobrazimy w salę bankietową, podamy Państwu pyszne zakąski, tartinki – wykwintne kanapki i to co sobie Państwo zażyczą z naszego bogatego menu.

Na deser polecamy petit feure wykwintne mini ciasteczka najlepszych cukierników. Nasze dekoracje kwiatowe stworzą wyjątkowy nastrój. Zapewniamy profesjonalną, uśmiechniętą obsługę.
Gdy nie dysponują Państwo miejscem na imprezę zaproponujemy na tę okazję coś odpowiedniego.
Polecamy na bankiety nasze pyszne fingerfoody !

Przez cały rok organizujemy imprezy plenerowe w ciekawych miejscach: nad jeziorami, w leśniczówkach, na ranczach i w pałacach. Zapewniamy muzykę, wodzireja, organizujemy konkursy, mecze, itd. W razie niepogody zapewniamy pawilony namiotowe. Polecamy pyszne dania z grilla, sałatki i piwo z beczki. Dużym powodzeniem na imprezach cieszy się stół staropolski na którym ustawiamy dekoracje imitującą dach ze strzechą, stoły nakrywamy wiejskimi obrusami, zwieszamy warkocze czosnku, cebuli, wiejskie kiełbasy, w kamionkach podajemy smalec ze skwarkami zasmażany z jabłuszkiem, ogórki kiszone, na desce wiejski boczek zawijany. Duże wiejskie chleby z makiem, ziarnami, staropolski ciemny chleb żytni krojony w pajdy. Wszystkie wyroby są przyrządzane według staropolskich receptur (bez konserwantów i stabilizatorów). Zimą organizujemy kuligi z pochodniami, grzańcem i grochówką.

Na inauguracje i otwarcia firm zapewniamy setki baloników, balony wybuchowe, pokazy sztucznych ogni oraz wiele ciekawych atrakcji. Na imprezach dla dzieci nasz wodzirej organizuje wiele konkursów i meczy sportowych, a dmuchane zamki, trampoliny, baseny z piłkami zapewniają dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Organizujemy również garden party, bale karnawałowe, przyjęcia prywatne, cocktaile, przyjęcia okolicznościowe, wesela, imprezy integracyjne dla firm i pikniki. Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy konferencje i imprezy targowe. Kto raz skorzystał z naszych usług pozostaje naszym stałym klientem, możemy wykazać się licznymi referencjami od naszych klientów.

Zapewniamy wysoki standard i atrakcyjne ceny!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2575

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top