IMpressJa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3203/153693396483811400.png
Przyłęk 26-704, woj. podkarpackie
Załazy 19
tel.: 48 677 50 45
http://www.slubne.impressja.com.pl
impressja@impressja.com.pl
IMpressJa - Przyłęk

IMpressJa

 Specjalność naszej firmy to szycie sukni ślubnych. Studio mody ślubnej IMPRESSJA istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy jedną z większych w kraju pracowni tworzącą kreacje w bezpośrednim i bliskim kontakcie z Panną Młodą. Ok. 50-ciu najwyżej wykwalifikowanych krawcowych i stylistek sprawia, że powstają tu projekty jedyne, absolutnie niepowtarzalne.

Salon sukien ślubnych Impressja to miejsce, w którym spełnią się Wasze marzenia. Możecie skorzystać również z szerokiej kolekcji katalogów i czasopism ślubnych, prezentujących najnowsze trendy w modzie ślubnej.

Nasze suknie ślubne to najlepsze kroje, a także dostosowane do pragnień i oczekiwań przyszłej Panny Młodej. Oddając do Twojej dyspozycji niespotykany  wybór haftów, materiałów oraz dodatków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzymy oryginalne suknie ślubne, tak inne i niepowtarzalne, jak ich właścicielki. Tworzone przez nas, w pełni dostosowane są zarówno do osobowości, jak i sylwetki przyszłej Panny Młodej.

Szycie sukien ślubnych jest równiez naszą pasją. Jesteśmy dumni mogąc tworzyć suknie, które będziecie mogły założyć tego  najpiękniejszego dnia 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1604

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top