Hotel "W Zamku" **

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1800/151549055273387300.png
Bytów 77-100, woj. pomorskie
Zamkowa 2
tel.: 59 822 20 94
http://www.hotelwzamku.pl/
recepcja@hotelwzamku.pl
Hotel

Hotel "W Zamku” to miejsce, gdzie chętnie się wraca. Szukając kwatery na Kaszubach warto zapoznać się z naszą ofertą. Do hotelu przylega nasza restauracja.

Obecnie do dyspozycji Gości posiadamy 30 elegancko urządzonych pokoi, położonych na pierwszym, drugim oraz trzecim piętrze Zamku. Część pokoi składa się z dwóch części – właściwej sypialni oraz antresoli, na której ustawione jest dodatkowe łóżko i inne elementy wyposażenia.

Hotel „Zamek” organizuje konferencje, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, a także konferencje, wesela, bankiety. Wszystko to w historycznym miejscu.

Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie dla każdej Pary - początek wspólnego życia, wyznaczanie wspólnych celów i obranie nowej drogi życiowej. Powinien być to dzień idealny zarówno pod względem ceremonii zaślubin jak i przyjęcia weselnego, a zarazem niezapomniany zarówno dla Młodej Pary jak i Gości Weselnych.

Każda Panna Młoda w ten wyjątkowy dzień chce poczuć się jak księżniczka. 
Oferujemy niezapomnianą zabawę w dwóch salach balowych w murach średniowiecznej warowni. Zapewniamy wspaniałe doznania kulinarne podczas przyjęcia weselnego oraz poprawin. Służymy pomocą w doborze menu zgodnie z indywidualnymi preferencjami Naszych Gości. Oferujemy wystrój sali balowej oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

Dla podkreślenia charakteru miejsca oferujemy oprawę przyjęcia przez Bractwo Rycerskie zaprzyjaźnione z Zamkiem Bytowskim oraz pokaz sztucznych ogni na dziedzińcu zamkowym. Po przetańczonej nocy Młoda Para oraz Goście Weselnie mogą wypocząć w stylowo urządzonych komnatach Zamku Krzyżackiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2521

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top