Hotel Villa Holiday Park ***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1952/149166314667436100.jpg
Warszawa 01-991, woj. mazowieckie
Heroldów 43
tel.: 22 865 27 70
http://www.villaholidaypark.pl/
recepcja@villaholidaypark.pl
Hotel Villa Holiday Park *** - Warszawa

Witamy w Villa Holiday Park *** Warszawa obiekcie hotelowym umiejscowionym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, 15 minut drogi od Starego Miasta.

Obiekt dogodnie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie trasy E7 przy wjeździe od północnej strony miasta obok nowo otwartego Mostu Marii Skłodowskiej Curie. 

Od nas w łatwy i szybki sposób dojadą Państwo na lotnisko w Modlinie, na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego lub do Akademii Wychowania Fizycznego.  

Do Państwa dyspozycji oddajemy 65 pokoi oraz 5 sal konferencyjnych. Zapewniamy idealne warunki do pracy,  wypoczynku i celebowania ważnych uroczystości. Profesjonalny personel zadba o wszystkie szczegóły pobytu,  organizacji spotkań i imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Już dziś zaplanuj wymarzone swoje wesele. Niech ten dzień będzie chwilą pozostającą najbardziej w pamięci.

Nasza sala weselna cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców Warszawy i okolic, gwarantując udaną zabawę i wygodny pobyt dla zaproszonych gości weselnych. Oferujemy profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę, tak, by każda chwila spędzona u nas na długo pozostała w Państwa pamięci. Nasza sala weselna jest doskonale przystosowana do organizacji mniejszych oraz większych przyjęć okolicznościowych, dlatego jest chętnie wybierana nawet przez osoby, których miejscem zamieszkania są odległe okolice Warszawy.

Elegancka i stylowa sala weselna znajdująca się w Hotelu Holiday Park stanowi wymarzone miejsce na organizację klimatycznego i kameralnego wesela. Od kilku lat staramy się spełniać najskrytsze marzenia i najbardziej nietypowe pomysły Młodych Par, zawsze stając na wysokości zadania. Wykwalifikowany personel dba o każdy, najmniejszy nawet szczegół przyjęcia weselnego, tak aby Nowożeńcom i ich gościom pozostała wyłącznie beztroska zabawa.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2481

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top