Hotel Taurus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1831/151455003968306400.png
Reszel 11-440, woj. warmińsko-mazurskie
Święta Lipka 16
tel.: 89 755 37 37
http://www.hoteltaurus.pl/
rezerwacja@hotel-taurus.pl
Hotel Taurus - Reszel

Zapraszamy do dwugwiazdkowego Hotelu TAURUS o podwyższonym standardzie. W hotelu znajduje się 30 pokoi dwuosobowych, w tym jeden przystosowany do przyjęcia osoby niepełnosprawnej. W każdym pokoju jest łazienka z wanną, telewizor i telefon.

Hotel w Św. Lipce jest zatem idealnym miejscem do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i warsztatów. Szczególnie polecamy spotkania integracyjne, bankiety, bale, przyjęcia okolicznościowe i szkolenia firmowe.

Na Państwa życzenie zapewnimy dodatkowe atrakcje, które z pewnością uprzyjemnią każdy pobyt: jazda konna, przejażdżki bryczkami lub wozami, kuligi, wycieczki rowerowe z przewodnikiem, kolacje na letnim tarasie przy grillu, tańce z muzyką na żywo, paintball, jazdy quadami, spływy kajakowe, gry i zabawy sprawnościowe.
Hotel Taurus

Godna polecenia jest restauracja hotelowa, serwująca potrawy kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Atrakcją naszego menu są pyszne domowe wypieki, potrawy z ryb oraz pierogi. W okresie letnim zapraszamy naszych gości do letniego ogródka, skąd można podziwiać okolicę i posłuchać koncertów organowych z pobliskiej bazyliki. Jesteśmy przekonani, iż niespotykany urok i szczególny klimat Świętej Lipki oraz standard hotelu, profesjonalizm i troska załogi sprawią, że pobyt u nas będzie dla Państwa miłym i niezapomnianym wspomnieniem. Z pewnością Hotel w Św. Lipce spełni oczekiwania tych, którzy wymagają wysokiej jakości usług za przystępną cenę.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok.
Święta Lipka poza letnim sezonem ma szczególny urok, a wszechogarniający spokój świetnie służy wypoczynkowi!
Dyrekcja Hotelu

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2105

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top