Hotel Szyszko***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3834/151265661651603900.png
Suwałki 16-400, woj. podlaskie
Innowacyjna 3
tel.: 504 467 467 lub 87 565 46 46
http://www.hotel-szyszko.pl/
marketing@hotel-szyszko.pl
Hotel Szyszko*** - Suwałki

Hotel Szyszko*** w Suwałkach zaprasza do organizacji niezapomnianych przyjęć weselnych i innych imprez okolicznościowych.

Proponujemy Państwu miejsce, które swoim klimatem i charakterem tworzy najlepszą przestrzeń do zorganizowania niepowtarzalnego przyjęcia weselnego.

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie niezależne sale:

• 300-osobową, klimatyzowaną salę bankietową, której wystrój nadaje iście królewski charakter uroczystościom, a nowoczesne rozwiązania architektoniczne pozwalają dokonać podziału na mniejsze, kameralne sale;

• 80-osobową, klimatyzowaną salę karminową, gdzie można zorganizować weselny obiad dla najbliższych, a nowoczesny wystrój i kolorystyka nadadzą uroczystości zupełnie inny wymiar.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz Państwa wskazówki pozwolą wspólnie stworzyć oryginalne menu dostosowane do Państwa upodobań i potrzeb.
Dysponujemy 68 nowocześnie zaaranżowanymi pokojami i apartamentami, z których Państwa goście będą mogli korzystać w atrakcyjnych cenach.
Nad wszystkim czuwa oddany Gościom doskonale wykwalifikowany personel.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do skorzystania z naszych ofert. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1701

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top