Hotel Stary Młyn

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1777/151377077286964700.png
Bolesławiec 98-430, woj. łódzkie
Młyńska 11
tel.: 604 599 773
http://stary-mlyn.pl
starymlyn@stary-mlyn.pl
Hotel Stary Młyn - Bolesławiec

Dzień Waszego Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Państwo Stary Młyn jako miejsce Waszego Wesela. Ośrodek Stary Młyn ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją pośród zielonego rozlewiska rzeki Prosny - jest idealnym miejscem dla takich uroczystości.

Organizujemy wesela zarówno duże na 150 i więcej osób, jak i kameralne przyjęcia. Zapraszamy do pięknych wnętrz stylowej restauracji , oraz Sali bankietowej. Nasze sale weselne są klimatyzowane, przestronne, z możliwością aranżacji wnętrz.

Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę. Dysponujemy również doświadczeniem oraz sprzętem niezbędnym do zorganizowania pełnej obsługi cateringowej imprez poza naszym ośrodkiem. Przygotujemy i obsłużymy każde wesele, przyjęcie rodzinne i bankiet.

20 lat doświadczeń w organizacji wszelkich przyjęć sprawia, że wiemy czego oczekują nasi Goście i wiemy jak przygotować przyjęcie weselne, aby byli oni w pełni zadowoleni . Zapewniamy, że nasze przyjęcia pozostawią miłe wspomnienia na długo w Państwa pamięci.

Tradycyjnym daniom weselnym kuchni polskiej towarzyszyć może bogata oferta atrakcji kulinarnych w postaci pieczonych udźców, prosiaków, a także dziczyzny. Na życzenie przygotowujemy menu weselne w oparciu o życzenia Naszych Gości. Istnieje możliwość ceremonii zaślubin w pięknym, wiejskim, modrzewiowym kościółku. Do dyspozycji bryczka, limuzyny, piękne okolice do zdjęć, możliwość organizacji poprawin w plenerze.

Przygotowujemy bufety: owoce, słodycze, ciasta, stoły wiejske, grille przy ognisku. Współpracujemy z agencją artystyczną zapewniając oprawę muzyczną, wodzireja, D.J.-a, orkiestry, dekoracje kwiatowe sal.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1957

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top