Hotel Spichrz***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2245/154028929097412400.png
Hopowo 83-312, woj. pomorskie
Borcz 4
tel.: 58 694 03 00
http://www.hotelspichrz.com.pl/hotel
recepcja@hotelspichrz.com.pl
Hotel Spichrz*** - Hopowo

Trzygwiazdkowy Hotel Spichrz położony jest w nadzwyczaj malowniczej okolicy na obszarze Kaszub, nieopodal Gdańska. Ten wspaniały obiekt powstał na bazie kompleksu dworsko-parkowego w Borczu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Szymbarka.

Serce Szwajcarii Kaszubskiej zaprasza wszystkich Gości, oferując komfortowe noclegi, luksusowe wnętrza, doskonale przygotowane sale konferencyjne,  sale weselne, relaks w łaźni piwnej i saunach oraz restaurację serwującą wyśmienite dania tradycyjnej kuchni kaszubskiej. Nasi Goście szczególnie doceniają dania z gęsi oraz wyborne ryby.

Hotel Spichrz jest miejscem łączącym tradycję z nowoczesnością. Można tu spotkać zarówno nowoczesne aranżacje, jak i XV- wieczne zabudowania, takie jak np. zespół parkowo-dworski. Niepowtarzalny klimat i urok majątku ziemskiego oraz „kaszubska dusza” tego miejsca sprawiają, że Hotel Spichrz cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią Gości wybierających nasz hotel zarówno na miejsce spotkań biznesowych, jak też rodzinnych.

Hotel Spichrz to jedno z niewielu miejsc na Kaszubach doskonale przygotowanych zarówno do organizowania rozmaitych imprez rodzinnych takich jak wesela, komunie, chrzciny i imprez okolicznościowych, jak również do organizowania spotkań o charakterze biznesowym – konferencje, szkolenia, bankiety firmowe, imprezy integracyjne, itd.

Odwiedzając zarówno hotel, jak i restaurację Spichrz w Borczu mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę nastawioną na komfort naszych Gości. Dysponujemy również kompleksowym zapleczem noclegowym, umożliwiającym organizację nawet największych wesel lub konferencji.Jeden z najbardziej klimatycznych hoteli na Pomorzu zaprasza na nocleg. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 939

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top