Hotel "Rodan" Tenis i SPA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/978/151334340244107500.png
Skrzynki 62-035, woj. wielkopolskie
Poznańska 5 d
tel.: 61 819 08 22
http://www.hotel-rodan.pl
marta.nowak@hotel-rodan.pl
Hotel

Z prawdziwą przyjemnością oferujemy Państwu kuchnię, którą tworzymy w oparciu o zdrową, ekologiczną żywność, oraz świeże, lokalne produkty.

RestAURAcja Rodan
„JEDZ ŚWIADOMIE DZIŚ, ABYŚ NIE MUSIAŁ LECZYĆ SIĘ JUTRO”

Hotel Rodan w Kórniku promuje zdrowy styl życia poprzez zrównoważoną aktywność sportową, edukację prozdrowotną a przede wszystkim poprzez zdrowe żywienie. Każde danie produkowane jest od podstaw, ze składników najwyższej jakości, w oparciu o bogate doświadczenie naszych kucharzy. W kuchni gotuje się według zasady „jedz świadomie dziś, abyś nie musiał leczyć się jutro”, gdyż zdrowe nawyki żywieniowe pozwalają utrzymać formę i zdrowie przez długie lata.

W menu znajdą również ciekawe propozycje Goście z alergiami i nietolerancjami żywieniowymi, Restauracja serwuje także wiele dań wegetariańskich i wegańskich. Promowanie zdrowych nawyków żywieniowych i świadome jedzenie to misja, która przyświeca wszelkim działaniom w Rodanie.

Właścicielka Obiektu,  Pani Izabella Ordanik dokłada wszelkich starań, aby serwowane dania były smaczne, zdrowe i zbilansowane. Szkolenia personelu podnoszące kwalifikacje i umiejętności a przede wszystkim samoświadomość kucharzy, cykle wykładów prozdrowotnych, wnikliwy dobór dostawców i produktów oraz poszukiwania nowych smaków powodują, że oferta wegańska Rodanu jest jedną z najciekawszych w okolicach Poznania. Dania bezmięsne są równie smaczne i kompletne jak pozostałe dania z karty. Sezonowa wkładka menu to za każdym razem smak sezonowych produktów w nowatorskim wydaniu.

Zdaniem Właścicieli pasja i energia jaką wkłada się w proces gotowania przekłada się na efekt końcowy widoczny na talerzu.

Ciekawostki i nowości z naszego menu:

  • rozszerzyliśmy ofertę dań bezglutenowych
  • nasze menu zmienia się wraz z porami roku, bazując na sezonowych składnikach
  • staramy się by jak najwięcej składników pochodziło z upraw ekologicznych
  • większość produktów wykorzystywanych w kuchni to produkty organiczne
  • wykorzystujemy najskuteczniejsze techniki wydobywania smaków z naszych potraw, tj. sous vide, która gwarantuje soczystość serwowanej polędwicy wołowej

Zapraszamy codziennie w godzinach: od poniedziałku do soboty od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 21:00.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4459

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top