Hotel Pod Lasem

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1967/151333040351616700.png
Chynów 05-650, woj. mazowieckie
Zajazd Chynów
tel.: 667 505 914
http://www.chynow.com.pl
podlasem@chynow.com.pl
Hotel Pod Lasem - Chynów

Hotel Pod Lasem w Chynowie znajduje się niedaleko Warszawy, w zacisznym miejscu, niedaleko lasu, pomiędzy Górą Kalwarią i Grójcem.

W naszej nowej sali bankietowej można zorganizować przyjęcie dla 230 osób. Z powodzeniem organizujemy również mniejsze przyjęcia. Sala została zaprojektowana tak, aby w każdym calu podkreślić wyjątkowość wyprawianych w niej przyjęć. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno naturalnego drewna i eleganckich detali z nowoczesną technologią.

Obiekt posiada wysokiej klasy system wentylacyjno-klimatyzacyjny zapewniający odpowiednią atmosferę wyprawianych przyjęć. Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalne nagłośnienie i sprzęt multimedialny.

Naszą dewizą jest spełniać indywidualne życzenia naszych Gości. Jeśli mają Państwo szczególne upodobania dotyczące dekoracji, menu lub dodatkowych atrakcji, prosimy o informację.

Zajmujemy się pełną organizacją przyjęcia. Możemy pomóc w doborze dodatkowych atrakcji, które sprawią, że ten dzień dostarczy Państwa gościom dodatkowych wrażeń.

Bliższych informacji udziela Katarzyna Lewandowska.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3064

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top