Hotel Pod Kluką ***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1687/149166314026842200.jpg
Słupsk 76-200, woj. pomorskie
Kaszubska 22
tel.: 59 844 54 99
http://www.hotelpodkluka.pl/wesele/
biuro@podkluka.pl
Hotel Pod Kluką *** - Słupsk

Napis u wejścia głosi:
"Jeżeli Państwu się u nas podobało, proszę powiedzieć o nas swoim przyjaciołom. Jeżeli kuchnia Państwu nie odpowiada, prosimy polecić nas swoim wrogom".

Karczma Pod Kluką to perła słupskiej gastronomii, ściąga już od 1969r. najwybitniejszych smakoszy z różnych krajów. W sześciu księgach pamiątkowych zapisane są ich wrażenia smakowe i estetyczne. Karczmę nagrodzono Złotą Patelnią oraz wielokrotnie Srebrną, ponieważ w niepowtarzalnej atmosferze można poznać jedną z najdoskonalszych odmian sztuki kulinarnej. Wystrój lokalu o charakterze folklorystycznym i uprzejma obsługa w strojach kaszubskich wspaniale komponują się z podawanymi potrawami kuchni regionalnej i stropolskiej.

Polewka orzechowa, polewka smołdzińska, polewka kminkowa, schab po staropolsku, juki myśliwskie, zrazy zbójnickie, kwas chlebowy, a na deser gruszka po słowińsku - to tylko kilka wybranych pozycji z bogatej karty dań.

Do nietypowych staropolskich i regionalnych potraw dodawane są przyprawy i aromaty takie jak: mięta, bazylia, rozmaryn, tymianek, czosnek, macierzanka, śliwy suszone, miód oraz wino, które sprawiają, iż posiłki są doskonałą harmonią smaku, zapachu i barwy.
Karczma Pod Kluką posiada 130 miejsc i przyjmuje gości codziennie od godz. 10.00 do 22.00. Ponadto w sezonie letnim, do dyspozycji gości ogród z miejscami konsumpcyjnymi oraz stacjonarnym grillem.

Suszone kwiaty, zioła i stylowe meble tworzą swoisty klimat, dania kuchni staropolskiej i regionalnej przekonują, że jedzenie sprawi przyjemność za każdym razem.

Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, bankiety, pikniki z możliwością pieczenia dzika, barana, prosiaka, itp. w karczmie lub w innym miejscu wskazanym przez klienta. Wszystkie potrawy w naszej karczmie przygotowywane są na kuchni węglowej wg starych receptur.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2137

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top