Hotel Krzyski i Restauracja Krzyska***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4062/149623799422645600.png
Tarnów 33-100, woj. małopolskie
Krzyska 52b
tel.: 14 620 11 34
http://www.hotelkrzyski.pl/
hotel.krzyski@o2.pl
Hotel Krzyski i Restauracja Krzyska*** - Tarnów

Trzygwiazdkowy Hotel Krzyski jest pierwszym butikowym hotelem w Tarnowie.

Usytuowany w zacisznej okolicy, w pobliżu centrum miasta, Hotel Krzyski może pochwalić się ponad dwudziestoma nowoczesnymi i eleganckimi zarazem pokojami, przejrzystymi wnętrzami, wyposażonymi w niezbędne multimedia salami konferencyjnymi i kameralną restauracją z interesującym i urozmaiconym menu.

Gwarantujemy udany, harmonijny pobyt wszystkim wymagającym gościom, ceniącym sobie ciszę, spokój, profesjonalizm i zaangażowanie.

Wyśmienite menu, potrawy inspirowane klasyką kuchni europejskiej, dopasowane do obowiązującej pory roku i okoliczności sprawiają, że wizyta w Restauracji Krzyskiej jest zawsze pełna przemiłych doznań smakowych. Nasza Restauracja jest miejscem, gdzie przy pysznym posiłku i w pięknym otoczeniu nasi Goście spędzają niezapomniane chwile.

Hotel Krzyski*** w Tarnowie to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego, które na zawsze pozostanie w pamięci zarówno Państwa, jak i zaproszonych gości. To tu znajdziecie wszystko, co niezbędne w takiej chwili – komfort, elegancję i profesjonalizm świadczonych usług. Sprawimy, że uroczystość ta stanie się jeszcze piękniejszym i w pełni niepowtarzalnym doświadczeniem. Gwarantujemy przy tym znakomitą kuchnię, kompleksową obsługę oraz salę weselną skrupulatnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

W Hotelu Krzyskim w Tarnowie zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcie weselne w następujących salach:

Sala Krzyska (do 40 miejsc)

Restauracja Krzyska (do 50 miejsc )

oraz Salka Pub (do 15 miejsc)

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1491

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top