Hotel Imperium *** & Restauracja

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1092/149166313398542700.jpg
Świlcza 36-072, woj. podkarpackie
Świlcza 147
tel.: 799 900 002
http://www.imperium.rzeszow.pl
recepcja@imperium.rzeszow.pl
Hotel Imperium *** & Restauracja - Świlcza

Imperium to elegancki i ekskluzywny hotel z jedyną w Polsce Carską rewią taneczną.

Obiekt o stylowej architekturze i wnętrzu nawiązujacym do Rosji z czasów Cara Mikołaja II. W jego luksusowych salach kolorystykę tworzą czerwień czerń i złoto a klimat carskiej Rosji jest zachowany w najmniejszych nawet detalach.

Hotel zlokalizowany z dala od zgiełku miejskiego, przy międzynarodowej trasie E 4, zaledwie 5 - km od centrum Rzeszowa - jest doskonałym miejscem na chwilę relaksu i odpoczynek w carskich pokojach, oraz rozkoszowanie się niecodzienną kuchnią rosyjską.

Imperium to niespotykany luksus i profesjonalizm w Carskich progach!

Ślub i przyjęcie weselne to dzień, który musi pozostać w naszej pamięci na długo, ten dzień będziemy wspominać z radością i przeżywać go ze szczęściem.

Hotel Imperium zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Począwszy od zaproszenia, poprzez dobór strojów, stylizację pary młodej, dekoracją kościołów i odpowiednie dopasowanie przyjęcia weselnego, pomagamy na każdym etapie dobrze przeżyć ten dzień. Hotel Imperium dysonuje dwoma salami służącymi do organizacji przyjęć okolicznościowych, sala główna może pomieścić do 100 osób, a sala restauracyjna do 60 osób przy okrągłych stolikach.

Niecodzienna kuchnia, carski wystrój wnętrza, profesjonalna obsługa oraz bogaty repertuar występów estradowych to niepowtarzalne atuty Imperium. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i klimatyzacja nadają salom ton luksusu. Kolorystykę i wystrój tworzą czerwień, czerń i złoto sprawiają wrażenie jakbyśmy bawili się w czasach carskiej Rosji za panowania Cara Mikołaja II.

Dla wszystkich, którzy chcą w myśl tradycji oszaleć w ostatnią noc stanu wolnego proponujemy organizacje wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3864

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 26.07.2019
Organizowaliśmy tutaj akurat konferencję bo mają świetnie wyposażone sale - także mogę polecić
Dodano: 17.07.2019
Klimatyczna i oryginalna sala, idealna dla par, która szuka nie banalnej sali weselnej. Plus ogromny za lokalizację. Jedzenia sporo, dobrze podane i doprawione.
Top