Hotel Diament Spodek Katowice***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/997/153225492152847200.png
Katowice 40-005, woj. śląskie
al. Korfantego 35
tel.: 32 606 85 85
http://www.hotelediament.pl/
spodek@hotelediament.pl
Hotel Diament Spodek Katowice*** - Katowice

Hotel Diament Spodek Katowice*** to hotel zlokalizowany w samym sercu Katowic, stanowiący integralną część najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku, a mianowicie Spodka.

Nowoczesny styl, komfort oraz atmosfera sprzyja pobytom zarówno grup sportowych, artystów jak i gości biznesowych. Przestronne, otwarte foyer z przeszklonym dachem i wygodnymi kanapami zachęca do odpoczynku. W hotelu do dyspozycji Gości są bar, rowerki treningowe oraz bieżnia. Hotel został wyposażony w dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz pokoje z przedłużanymi łóżkami o długości 2,40 m.

Goście hotelu mogą korzystać odpłatnie z kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w budynku Spodka, wyposażonego w kryty, podgrzewany basen, jacuzzi oraz sauny, jak również z fitness clubu. Informacji o dostępności kompleksu sportowego w Spodku udziela recepcja.

Dopełnieniem oferty hotelu jest Restauracja Śląska oraz bar/klub muzyczny, znajdujący się w podziemiach. Wstęp dla Gości hotelowych jest bezpłatny.

W hotelu znajduje się również klimatyzowana sala konferencyjna. Hotel Diament Spodek Katowice*** to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje w samym centrum Katowic!

Hotel Diament Spodek Katowice oferuje:

30 kompleksowo wyposażonych pokoi,

bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu,

Restaurację Śląską,

bar,

klub muzyczny w podziemiach,

klimatyzowaną salę konferencyjną,

parking.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2010

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top