Hotel Belvedere Resort & Spa****

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1813/149166314317540000.jpg
Zakopane 34-500, woj. małopolskie
Droga do Białego 3
tel.: 18 20 21 200
http://www.hotelbelvedere.pl
rezerwacja@hotelbelvedere.pl
Hotel Belvedere Resort & Spa**** - Zakopane

Hotel Belvedere Resort & Spa**** to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia. Można je zorganizować w formie bankietu, balu, cocktailu, uroczystej kolacji, czy też nieformalnej biesiady lub ogniska. Zawsze z profesjonalną obsługą, w otoczeniu tatrzańskiej przyrody i góralskiej atmosfery.

W eleganckiej, nastrojowej scenerii, mogą Państwo zjeść potrawy kuchni regionalnej, polskiej lub europejskiej i bawić się do rana przy muzyce. Na życzenie gości zapraszamy kabarety, organizujemy koncerty i recitale gwiazd. Nie ma jednej recepty na udany bankiet, ale jedno jest pewne. Musi być on zorganizowany tak, żeby gościom niczego nie brakowało, żeby czuli się swobodnie i byli zadowoleni.

Każda okazja wymaga innego charakteru przyjęcia. Każdy gospodarz bankietu ma własną wizję dobrej imprezy, ale nie zawsze wie jak wprowadzić swoją koncepcję w życie. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć luz z elegancją, jak sprawić, żeby każdy gość czuł się wyjątkowy. Wiemy co zrobić, żeby wszyscy długo wspominali Twoją imprezę, żeby wszystko się udało. Nasi kucharze wyczarują pyszności, którym trudno będzie się oprzeć.

Wyjątkowe wesele w górach

Każdy z Państwa ma inne wyobrażenie wymarzonego dnia ślubu, niektórzy planują tradycyjną uroczystość inni chcieliby, aby była ona bardziej nowoczesna i oryginalna, a w szczególności wyjątkowa z uwzględnieniem elementów, których nikt jeszcze nie miał na swoim przyjęciu. Jesteśmy tutaj po to aby to marzenie spełnić.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno menu jak i wystrój sali sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Zajmiemy się:

 • rezerwacją wybranej sali weselnej
 • formalnościami w urzędzie stanu cywilnego
 • wybraniem pojazdu dla pary młodej (zapewniamy zabytkowy samochód, luksusową limuzynę lub karocę)
 • aranżacją sali weselnej
 • skomponowaniem menu
 • tortem weselnym
 • sesją zdjęciową
 • konsultacją ślubną u fryzjera i wizażysty
 • atrakcjami podczas przyjęcia weselnego (występy kabarety, koncerty)
 • wynajmem konferansjera
 • zorganizowaniem opieki nad dziećmi w trakcie przyjęcia weselnego.

Przyjęcia w naszym hotelu organizowane są w eleganckich i przestronnych salach weselnych, które możemy zaaranżować w zależności od Państwa potrzeb lub klimatycznych restauracjach. Proponujemy Państwu przyjęcia zasiadane przy okrągłych stołach bankietowych bądź tradycyjnie przy wspólnym stole.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3275

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top