Hotel Bellotto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/668/151930745685842000.jpg
Warszawa 00-075, woj. mazowieckie
Senatorska 13/15
tel.: 22 829 64 44 lub 606 367 368
http://www.hotelbellotto.pl/
hotel@hotelbellotto.pl
Hotel Bellotto - Warszawa

Hotel Bellotto jest miejscem nieograniczonych możliwości. Zaplanujemy i zorganizujemy dla Państwa każdy event, poczynając od imprez firmowych, spotkań świątecznych, jubileuszowych, andrzejkowych, mikołajkowych, imprez jubileuszowych, poprzez bale, uroczyste koktajle, stylowe kolacje, kończąc na pokazach mody, wystawach i innych niekonwencjonalnych przedsięwzięciach o charakterze formalnym i nieformalnym.

Przygotowane przez nas imprezy są zaplanowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Mają niepowtarzalną oprawę, dyskretną muzykę, perfekcyjną obsługę i niezapomniane menu. Bo każda okazja jest wyjątkowa.

Oddajemy w Państwa ręce 7 niezwykle kunsztownych i eleganckich Sal Pałacowych o łącznej powierzchni 700 m². Każda z Sal w Pałacu jest unikatowa i zachwyca niepowtarzalnym urokiem. Różnorodność Sal jak i ich ilość stwarza sposobność niezliczonych alternatyw kreacji i organizacji każdego przyjęcia weselnego.

W Hotelu Bellotto możliwa jest organizacja ceremonii podpisania Aktu Małżeństwa, w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.
Po jej zakończeniu przygotujemy wykwintne przyjęcie oraz swtorzymy atmosferę odpowiednia dla weselnej uroczystości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5526

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top